Listopad

Do listopad jsme vkročili s distanční výukou. Všechny děti svědomitě plnily dané úkoly a podle fotek usuzujeme, že je to i moc bavilo. Po 14 dnech jsme se všichni opět sešli a pokračovali v zaběhnutém režimu. Opakovali jsme si naučené básničky a chodili hodně na čerstvý vzduch. Během bramborového týdne jsme se učili loupat brambory, které jsme uvařili a snědli. Brambory nám posloužily jako tiskátka, vytvořili jsme z nich také ježka a posloužily nám i při grafomotorickém cvičení. Teď už vyhlížíme čerta a Mikuláše.

Bc. Dagmar Filipová